Іран ударив по найбільшому ЗПГ-комплексу в Катарі

Рас-Лаффан є ключовим енергетичним центром країни, де розташований один із найбільших у світі комплексів СПГ.

Іран завдав удару по Катару. Одна з балістичних ракет влучила у промислове місто Рас-Лаффан – ключовий центр виробництва зрідженого природного газу (ЗПГ) – виникла пожежа. Про це свідчить заява Міністерства внутрішніх справ Катару.

“Цивільна оборона бореться з пожежею в районі Рас-Лаффан після іранського обстрілу”, – повідомили у відомстві.

Компанія QatarEnergy в соцмережі Х підтвердила атаку та повідомила про значні пошкодження.

“Для ліквідації пожеж, що виникли внаслідок аварії, було негайно залучено аварійно-рятувальні бригади, оскільки завдано значної шкоди. Місцезнаходження всього персоналу встановлено, і на даний момент про жертви не повідомляється”, – йдеться в заяві компанії

Рятувальникам вдалось взяти пожежу під контроль, повідомили у відомстві.

Рас-Лаффан є ключовим енергетичним центром країни, де розташований один із найбільших у світі комплексів зі скрапленого природного газу (СПГ).

Нагадаємо,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутись до верху