Україна планує запропонувати часткове припинення вогню: далекобійних ударів по РФ та бойових дій у Чорному морі.
Україна спробує на переговорах у Саудівській Аравії переконати США відновити надання розвідувальної та військової підтримки, а також намагатиметься довести, що президент Володимир Зеленський прагне швидкого завершення війни з Росією. Про це повідомляє видання The Financial Times з посиланням на свої джерела.
Київ планує запропонувати часткове припинення вогню – зокрема, далекобійних ударів по РФ та бойових дій у Чорному морі.
ЗМІ стверджує, що Україна плекає надію, що прогрес у переговорах змусить Вашингтон скасувати рішення про заморожування обміну розвідданими та постачання зброї.
За словами одного з українських посадовців, у короткостроковій перспективі Київ надаватиме пріоритет налагодженню зв’язків зі США.
Двоє європейських посадовців сказали, що Україна розглядає прогрес у переговорах про припинення вогню як “послугу за послугу” за відновлення військової та розвідувальної допомоги.
Як ми вже писали, державний секретар США Марко Рубіо з 10 до 12 березня перебуватиме з візитом у Саудівській Аравії, де візьме участь у перемовинах з українською делегацією.
Трамп: Передачу розвідданих Києву “майже” поновили