Міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро не підтвердив і не спростував проведення надзвичайного саміту.
Президент Франції Емманюель Макрон скликає європейських лідерів на екстрений саміт у Парижі 17 лютого, заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський на Мюнхенській конференції з безпеки. Про це повідомляє Politico у суботу, 15 лютого
“У президента Трампа є метод роботи, який росіяни називають “розвідка боєм” – розвідка боєм: Ти штовхаєш і дивишся, що відбувається, а потім змінюєш свою позицію… І ми повинні реагувати”, – зазначив Сікорський.
Видання також інформує, що міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро, котрий був на панельних дискусіях з Сікорським у Мюнхені, не підтвердив і не спростував проведення надзвичайного саміту.
Зауважимо, Макрон заявив, що переговори з РФ про припинення війни від імені України може вести тільки український президент Володимир Зеленський, хоч для появи такої можливості доклав зусиль лідер США Дональд Трамп.
Макрон анонсував подвоєння оборонного бюджету Франції